Producenci

Płacę przez PayU
Milena Stawicka - żywność naturalna - sklep internetowy
candistop-suplement-diety Zobacz większe

CandiSTOP suplement diety

39,50 zł

Add to wishlist

Nowy

5 Przedmioty

Więcej informacji

CandiSTOP suplement diety

Suplement diety CandiSTOP zawiera wyciąg z nasion grapefruita i czosnek, od dawna znane ze swoich właściwości kontroli rozwoju mikroorganizmów. Znajdujące się w preparacie szczepy bakterii probiotycznych wzbogacają naturalną florę fizjologiczną, a dzięki temu przeciwdziałają rozrostowi drożdżaka Candida albicans. Żyje on w układzie pokarmowym co trzeciego człowieka i zazwyczaj jest niegroźny. Gdy jednak naturalna flora bakteryjna ulega wyjałowieniu, na przykład pod wpływem antybiotykoterapii lub złej diety, to ten niegroźny drożdżak może się nadmiernie namnożyć oraz wywołać szereg przykrych dolegliwości.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:
Ekstrakt z pestek grapefruita, suszony czosnek, bakterie probiotyczne: Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus bulgaricus.

Sposób użycia:
2 kapsułki 1 raz dziennie do posiłku. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zawartość 60 kapsułek


Producent
Protexin
Lopen Head, Somerset,
TA13 5JH, Wielka Brytania

Dystrybutor
A-Z Medica Sp. z o.o.
ul. Władysława IV 13C
80-547 Gdańsk

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

CandiSTOP suplement diety

CandiSTOP suplement diety

Napisz opinię