Producenci

Płacę przez PayU
Milena Stawicka - żywność naturalna - sklep internetowy
Acerola proszek Now Zobacz większe

Acerola proszek Now

Z SERCA POLECAM

Więcej szczegółów

52,90 zł

Add to wishlist

Nowy

8 Przedmioty

Więcej informacji

 Acerola proszek Now

Acerola powder jest pozyskiwana z wiśni (z Barbadosu)  jednego z największych źródeł naturalnej witaminy C. Wiśnia Acerola dostarcza 30 razy więcej witaminy C niż cytryna.

Witamina C jest niezbędnym składnikiem odżywczym w diecie człowieka. W organizmie ludzkim spełnia szereg istotnych funkcji. Organizm ludzki nie potrafi sam wyprodukować witaminy C, dlatego musimy mu jej dostarczać. Jest rozpuszczalna w wodzie a po osiągnięciu odpowiedniego poziomu organizm resztę wydala z moczem

Acerola wspomaga dobrą kondycję układu odpornościowego, jest ważna dla produkcji kolagenu w tkance łącznej kości, ścięgien i skóry, aktywnie uczestniczy w procesie spalania tłuszczu, ponieważ uczestniczy w budowie L-karnityny, wspiera wchłanianie przez organizm żelaza,

Uważa się, że właściwości antyoksydacyjne witaminy C zawartej w Aceroli chronią palaczy i osoby niepalące przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Kontrolowane badanie wykazało, że 3 gramy witaminy C, przyjęte przez niepalących dwie godziny przed wystawieniem na działanie dymu papierosowego, zmniejszyły szkodliwe działanie wolnych rodników i utlenienia cholesterolu LDL związane z wdychaniem dymu papierosowego.

Witamina C może chronić organizm przed gromadzeniem się toksycznego materiału, ołowiu. W jednym z przeprowadzonych badań wstępnych, u osób z wyższym poziomem witaminy C we krwi ryzyko wystąpienia nadmiernego poziomu ołowiu we krwi było znacznie mniejsze.

Właściwości:

  • Wzmacnia zdolności obronne organizmu
  • Ma korzystne działanie dla organizmu, w szczególności w okresie jesienno zimowym
  • Pomocny podczas przeziębienia
  • Pomaga zwalczyć zmęczenie,
  • Poprawia kondycję
  • Silny antyoksydant, niezbędny dla palaczy

Opakowanie 175g

Producent
Now

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Acerola proszek Now

Acerola proszek Now

Z SERCA POLECAM

Napisz opinię