Producenci

Płacę przez PayU
Milena Stawicka - żywność naturalna - sklep internetowy
Czerwona koniczyna - Red Clover Blossom Zobacz większe

Czerwona koniczyna - Red Clover Blossom

Z serca polecam

Więcej szczegółów

39,50 zł

Add to wishlist

Nowy

5 Przedmioty

Więcej informacji

Swanson Red Clover Blossom 90 kaps.

Wyciąg z czerwonej koniczyny kapsułkach. Doskonały i tani suplement diety dla kobiet - dzięki zawartości izoflawonów (fitoestrogenów) preparat reguluje gospodarkę hormonalną, łagodzi problemy związane z menopauzą, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, a także poprawia stan skóry.

Opis i charakterystyka produktu Swanson Red Clover Blossom - wyciągu z czerwonej koniczyny, bogaty w izoflawony i fitoestrogeny.

Preparat prozdrowotny Swanson Red Clover Blossom to wyciąg roślinny z czerwonej koniczyny. Czerwona koniczyna to roślina, która jeszcze do niedawna porastała masowo europejskie łąki i pastwiska. Któż by przypuszczał, że posiada w sobie aż tyle leczniczych mocy? To właśnie dzięki nim, roślina ta jest coraz bardziej doceniania i powszechnie używana w USA. Lista jej właściwości prozdrowotnych jest szeroka. Czerwona koniczyna Red Clover Blossom jest źródłem izoflawonów powszechnie stosowanych dla zmniejszenia przykrych objawów menopauzy oraz zaburzeń kobiecego cyklu hormonalnego. Co więcej, wyciąg z koniczyny w odżywce Red Clover Blossom zawiera więcej izoflawonów niż popularna soja, która w dodatku nie zawsze jest dobrze tolerowana. Czerwona koniczyna nie wywołuje alergii i może być skuteczniejsza niż preparaty soi. Na uwagę zasługują ponadto jej właściwości regulowania gospodarki wodnej w organizmie: zapobiega gromadzeniu się wody i opuchliznom zwłaszcza tym związanych z cyklem hormonalnym i PMS-em

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Czerwona koniczyna - Red Clover Blossom

Czerwona koniczyna - Red Clover Blossom

Z serca polecam

Napisz opinię