Producenci

Płacę przez PayU
Milena Stawicka - żywność naturalna - sklep internetowy
HYALURONIC AV STARLIFE Zobacz większe

HYALURONIC AV STARLIFE

HYALURONIC AV STARLIFE

Więcej szczegółów

0,00 zł

Add to wishlist

Nowy

8 Przedmioty

Więcej informacji

HYALURONIC AV STARLIFE

Obok kwasu hialuronowego w produkcie znajdują się również::

Witamina C
Witamina C nazywana jest królową witamin i również w tym produkcie spełnia niezastąpioną rolę. Przyczynia się do prawidłowego tworzenia kolagenu oraz prawidłowego funkcjonowania kości, chrząstek, skóry, a także do zdrowego stanu jamy ustnej.

Krzem – krzemionka – dwutlenek krzemu 175 mg
Dwutlenek krzemu jest jednym z podstawowych minerałów, którego nasz organizm potrzebuje do utrzymania włókien kolagenowych i elastynowych oraz struktur budujących kości, chrząstki, stawy, zęby, włosy i paznokcie. Dodaje siły i elastyczności ścięgnom, skórze i tkankom narządów wewnętrznych, zwłaszcza naczyniom krwionośnym. Wraz z wiekiem ilość krzemu w organizmie maleje, co widoczne jest na skórze, która staje się mniej elastyczna, sucha i pomarszczona, włosy i paznokcie stają się kruche i łamliwe. Dwutlenek krzemu pomaga utrzymać i poprawić elastyczność skóry, włosów i paznokci, zapewniając świeży i młodzieńczy wygląd.

Kompozycja 74 podstawowych minerałów i pierwiastków śladowych
Największą ilość stanowi tu wapń, magnez, kwas fulwowy, cynk, żelazo, selen i chrom. Wszystkie zawarte składniki zestawione są w zrównoważonych proporcjach, co zapewnia ich optymalny wpływ na organizm. Maksymalną bioprzyswajalność zapewnia specjalna technologia, która zwiększa wchłanialność poszczególnych składników nawet do 92% przyjmowanej ilości. Źródłem jest woda mineralna oraz kwas fulwowy z Great Salt Lake w Utah. Roztwór jest całkowicie wolny od metali ciężkich.

Gwarancja czystości produktu

Materiały zawarte na stronach business.astravia.eu, a w szczególności katalog, nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny.
Pomimo dołożenia wszelkich starań, nie gwarantujemy, że publikowane dane nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do reklamacji.
Materiał przeznaczony jest dla osób posiadających kwalifikacje w zakresie medycyny, farmacji lub żywienia.
Zestawienia produktów zawarte w tym katalogu są wyłącznie propozycjami i mogą być modyfikowane zgodnie z zaleceniami lekarza czy własnymi doświadczeniami.
Opisy produktów zawarte na stronach business.astravia.eu stanowią uzupełnienie treści etykiety każdego z preparatów.

Zalecane dzienne spożycie
15 ml raz dziennie (1 opakowanie wystarcza na 33 dni).

Składniki Skład 15 ml: Multi Filtered Water, Silica (Silicon Dioxide) 175 mg, Calcium (As Gluconate) 115 mg 14 % RWS, Hyaluronic Acid (Sodium Hyaluronate) 88 mg, Vitamin C (L-Ascorbic Acid) 58 mg 72 % RWS, Magnesium (As Gluconate) 57 mg 15 % RWS, Fulvic Acid 46 mg, Zinc (As Gluconate) 5,8 mg 58 % RWS, Iron (Ferrous Gluconate) 2,3 mg 16 % RWS, Chromium Picolinate 0,28 μg 1 % RWS, Selenium (Sodium Selenite) 0,28 μg 1 % RWS and 74 Miracle Trace Minerals MTM from prehistoric Great Salt Lake, Utah.
* RWS – Referencyjna Wartość Spożycia
Other Ingredients: Invert Syrup, Purified Water, Citric Acid, Xylitol, Sucralose, Natural Raspberry, Natural Carrot, Natural Hibiscus, Natural Fruit Flavours, Natural Color (Curcumin), Sodium Benzoate and Potassium Sorbate (as a preservative) and Aloe Vera, 100% Natural Flavors and Colors.
Informacja do produktów, które zawierają ekstrakty: W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 2 miesięcy od otwarcia. Zawsze dokładnie zamykaj produkt po każdym użyciu.

ASTRAVIA International ponosi odpowiedzialność wyłącznie za treści i prezentacje produktów dostępne na stronie głównej www.astravia.eu.
ASTRAVIA International nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie treści wprowadzane i prezentowane na pozostałych stronach internetowych przez inne podmioty lub osoby oferujące produkty ASTRAVIA.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

 HYALURONIC AV STARLIFE

HYALURONIC AV STARLIFE

HYALURONIC AV STARLIFE

Napisz opinię