Producenci

Płacę przez PayU
Milena Stawicka - żywność naturalna - sklep internetowy
POTASSIUM CHLORIDE STAR 60kaps.-mięśnie i układ nerwowy Zobacz większe

POTASSIUM CHLORIDE STAR 60kaps.-mięśnie i układ nerwowy

POTASSIUM CHLORIDE STAR60kaps.-mięśnie i układ nerwowy

Więcej szczegółów

135,00 zł

Add to wishlist

Nowy

6 Przedmioty

Więcej informacji

POTASSIUM CHLORIDE STAR60kaps.-Potas jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych pierwiastków. Znajdziemy go na powierzchni skorupy ziemskiej, obficie występuje w wodzie morskiej i jest naturalną częścią składową minerałów zawartych w mięsie, owocach i warzywach. Po wapniu i fosforze potas jest trzecim pierwiastkiem zgromadzonym w 98% w organizmie człowieka, który występuje głównie w komórkach. Potas przyczynia się do utrzymania stabilności środowiska wewnętrznego, która jest niezbędna praktycznie dla każdej funkcji żywego organizmu. Jego poziom we krwi regulowany jest przez nerki.
Potas wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, układu mięśniowego oraz utrzymuje prawidłowe ciśnienie krwi. Zalecane dzienne spożycie
1 kapsułka 2× dziennie

Składniki (2 kapsułek): Potas (chlorek potasu) 620 mg (31% RWS*); stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna; skrobia kukurydziana; substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; substancja glazurująca: szelak; kapsułka żelatynowa.
RWS*-Referencyjnej Wartości Spożycia
W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości.

UWAGA: Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu suchym i ciemnym w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Najlepiej spożyć przed: Data minimalnej trwałości, będąca jednocześnie numerem partii, znajduje się w górnej części opakowania.

Zdraví Online ponosi odpowiedzialność wyłącznie za treści i prezentacje produktów dostępne na stronie głównej www.starlife.pl.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

POTASSIUM CHLORIDE STAR 60kaps.-mięśnie i układ nerwowy

POTASSIUM CHLORIDE STAR 60kaps.-mięśnie i układ nerwowy

POTASSIUM CHLORIDE STAR60kaps.-mięśnie i układ nerwowy

Napisz opinię