Kategorie

Producenci

Płacę przez PayU
Milena Stawicka - żywność naturalna - sklep internetowy
ziele-krwawnika Zobacz większe

Ziele Krwawnika

Łacińska nazwa tego niezwykłego i cennego zioła brzmi Achillea millefolium i pochodzi od Achillesa, który miał stosować to zioło do leczenia ran. U nas znany jest jako krwawnik pospolity. 

Z SERCA POLECAM

Więcej szczegółów

3,00 zł

Add to wishlist

Nowy

19 Przedmioty

Więcej informacji

Postać farmaceutyczna:  Zioła do zaparzania

Zawartość opakowania:  50g

Skład:  100g produktu zawiera 100g ziela krwawnika (Millefolii herba)

Wskazania do stosowania:  Stosuje się doustnie w dolegliwościach trawiennych  oraz w przypadku braku

łaknienia jako środek pobudzający wydzielanie soków trawiennych i żółci oraz rozkurczających.

Przeciwwskazania:  Nadwrażliwość na krwawnik i inne rośliny z rodziny Złożonych

(Compositae/Asteraceae), np. rumianek, arnikę, bylicę piołun.

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: Nie zaleca się stosowania naparu z ziela krwawnika u dzieci poniżej 12 roku życia ze względu na brak danych na temat bezpieczeństwa w tej grupie pacjentów. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią należy skontaktować się z lekarzem.

Działania niepożądane:  Po zastosowaniu naparu może wystąpić reakcja alergiczna na krwawnik, np. w postaci reakcji skórnej. W przypadku wystąpienia wysypki, zaczerwienienia skóry lub innych objawów świadczących o reakcji alergicznej należy zaprzestać stosowania naparu z ziela krwawnika i jeśli objawy nie ustąpią, skontaktować się z lekarzem . W przypadku wystąpienia innych objawów niepożądanych niewymienionych w tej ulotce należy poinformować o nich lekarza.

Przedawkowanie: Dotychczas brak doniesień.

Interakcje: Nie znane

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Ze względu na brak danych nie zaleca się stosowania u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią. Przed zastosowaniem należy poradzić się lekarza.

Wpływ na kierowanie pojazdami i obsługę maszyn:  Nie stwierdzono.

Sposób stosowania i droga podania: Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 łyżkę ziela (2,0 g) zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody i pozostawić na 15 – 20 minut. Wypijać przed posiłkiem po szklance naparu 2 razy dziennie.

Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach w temp. nie wyższej niż 25°C, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Kategoria dostępności: Produkt leczniczy wydawany bez recepty.


Producent:
"KAWON - HURT"
Nowak Sp.J.
Krajewice 119 
63-800 Gostyń

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Ziele Krwawnika

Ziele Krwawnika

Łacińska nazwa tego niezwykłego i cennego zioła brzmi Achillea millefolium i pochodzi od Achillesa, który miał stosować to zioło do leczenia ran. U nas znany jest jako krwawnik pospolity. 

Z SERCA POLECAM

Napisz opinię

Produkty powiązane