Kategorie

Producenci

Płacę przez PayU
Milena Stawicka - żywność naturalna - sklep internetowy
Caprylic Acid Swanson Zobacz większe

Caprylic Acid Swanson

Z SERCA POLECAM

Więcej szczegółów

39,90 zł

Add to wishlist

Nowy

5 Przedmioty

Więcej informacji

 Caprylic Acid Swanson

Kwas kaprylowy (Acidum caprylicum), który jest składnikiem aktywnym amerykańskiej odżywki Swanson Caprylic Acid z linii ULTRA to wyjątkowy kwas tłuszczowy, który występuje w tłuszczach roślinnych oraz zwierzęcych. Kwas kaprylowy wykazuje regulacyjne działanie na cały układ trawienny - pobudza regenerację nabłonka jelita grubego i poprawia funkcje absorpcyjne jelit. Przyspiesza także gojenie owrzodzeń jelita cienkiego i grubego. Kwas kaprylowy zawarty w dobrym i tanim suplemencie marki Swanson zapobiega zmianom zapalnym w ścianie jelit, a także jest pomocny w leczeniu zespołu jelita drażliwego, wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, kandydozy jelit, kryptokokkozy i kolibakteriozy. Regularne stosowanie Swanson Caprylic Acid pomaga regulować wzrost grzybków drożdżowych (Candida) i podtrzymywać naturalną równowagę mikroorganizmów w jelicie grubym, nie przeszkadzając w namnażaniu bakterii niezbędnych dla zdrowia.

Zastosowanie preparatu Swanson Caprylic Acid:

Wspiera funkcje trawienne.

Reguluje środowisko jelit.

Wspiera walkę z Candidia Albicans - grzyb, który wywołuje drożdżycę (kandydozę).

Kwas kaprylowy zawarty w preparacie amerykańskiego producenta oryginalnych odżywek dla sportowców i osób aktywnych Swanson Caprylic Acid to najlepszy sojusznik w walce z drożdżycą!

Kwas kaprylowy zawarty w silnym i skutecznym suplemencie na trawienie Swanson Caprylic Acid to doskonałym środek, który wspomaga walkę z drożdżakami znajdującymi się w układzie pokarmowym.Candida albikans (zwany jako bielnik) stają się szkodliwe, gdy zmieniają swoją formę i wypuszczają strzępki grzybni, co może prowadzić do perforacji ścian jelita i rozrostu w całym organizmie. Powoduje to nieszczelność ścianek jelita i przepuszczanie niebezpiecznych toksyn do krwioobiegu. Regularne stosowanie prozdrowotnego suplementu ze Stanów sprawdzonej marki Swanson Caprylic Acid może nie tylko zapobiec drożdżycy i innym chorobom układu trawiennego, ale również wspomóc walkę z chorobami układu pokarmowego. Kwas kaprylowy zawarty w tanim preparacie Swanson Caprylic Acid może być także doskonałym uzupełnieniem do preparatów antybiotykowych i sulfonamidowych.

Jak dawkować oraz z czym można łączyć kwas kaprylowy marki Swanson?

Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie przed jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Można łączyć kwas kaprylowy Caprylic Acid z innymi suplementami. Szczególnie jest polecane równoczesne stosowanie kwasu kaprylowego z solami wapnia, cynku, potasu, magnezu lub tlenkami tych pierwiastków. Wówczas Caprylic Acid wykazuje dodatkowo działanie przeciwbiegunkowe i przeciwzapalne.

Opakowanie 60 kapsułek

Producent
Swanson

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Caprylic Acid Swanson

Caprylic Acid Swanson

Z SERCA POLECAM

Napisz opinię