Kategorie

Producenci

Płacę przez PayU
Milena Stawicka - żywność naturalna - sklep internetowy
olej-z-kielkow-pszenicy-tloczony-na-zimno-nieoczyszczony Zobacz większe

Olej z kiełków pszenicy tłoczony na zimno nieoczyszczony

48,90 zł

Add to wishlist

Nowy

4 Przedmioty

Więcej informacji

Olej z kiełków pszenicy tłoczony na zimno nieoczyszczony

Olej z kiełków pszenicy to jedno z najbogatszych źródeł witaminy E, która w naszym organizmie odgrywa ogromną rolę. Jest bardzo istotnym czynnikiem w przemianie białek, węglowodanów i tłuszczów. Chroni przed utlenieniem wielo nienasycone kwasy tłuszczowe i witaminy A. Witamina E korzystnie wpływa na układ krążenia: zapobiega występowaniu miażdżycy i chorób  serca, rozszerza naczynia krwionośne, zapobiega powstawaniu skrzepów, wpływa na obniżenie ciśnienia krwi. Podana podczas lub zaraz po przebytym zawale chroni serce przed dalszymi uszkodzeniami. Wzmacnia system odpornościowy, wzmacnia naczynia krwionośne, poprawia płodność, wspomaga leczenie chorób płuc i łagodzi objawy drżenia przy  chorobie Parkinsona. Ponadto witamina E jest naturalnym, bardzo silnym antyutleniaczem – chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Olej z kiełków pszenicy zawiera ponadto Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczow ( NNKT), które są niezbędne dla zachowania zdrowia.

 Zastosowanie w kosmetyce:

Witamina E jest jedną z najczęściej wykorzystywanych witamin w kosmetyce. Zapobiega powstawaniu podrażnień i poparzeń  słonecznych . Nie wynika to z wysokiej promiennochronności tejże witaminy, a raczej z faktu iż witamina E ma bardzo duże zdolności w kierunku wychwytywania wolnych rodników, które powstają w skórze na skutek promieniowania UV. Warty podkreślenia jest fakt iż wolne rodniki nie tylko powodują przyspieszone starzenie się skóry, ale wywołują również niektóre nowotwory. Witamina E nazywana jest witaminą młodości. Stosowana zewnętrznie doskonale uelastycznia, natłuszcza i ujędrnia skórę. Dlatego witamina E jest dodawana do balsamów, szminek, mleczka, szamponów i kremów.

Olej z kiełków pszenicy można stosować bezpośrednio na skórę. Efekty są zauważalne błyskawicznie. Doskonały na twarz (zwłaszcza w okolice oczu) , ciało i dłonie. Olej ten wchłania się  stosunkowo dobrze, nie ma zapachu.Zawartość netto:
 250 ml

Producent:
"OL'VITAL"
Panków 2 
58-125 Pszenno

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Olej z kiełków pszenicy tłoczony na zimno nieoczyszczony

Olej z kiełków pszenicy tłoczony na zimno nieoczyszczony

Napisz opinię